Obóz studencki Adapciak - last minute

Adapciak, czyli dziewięciodniowy obóz dla nowicjuszy Uniwersytetu Ekonomicznego, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wyjazdów we Wrocławiu. Słyszeli o nim i zazdrościli uczestnikom studenci ze wszystkich szkół wyższych stolicy Dolnego Śląska.  Co jest w nim tak wyjątkowego, że na samo wspomnienie w oku kręci się łezka?

Przede wszystkim jest to obóz organizowany przez studentów dla studentów.  Członkowie Samorządu Studentów jeszcze całkiem niedawno także wybierali uczelnię i kierunek. Tak jak Wy byli zarówno podekscytowani, jak i przerażeni rozpoczęciem nowego etapu w życiu. Większość z nich pojechała jednak na Adapciaka i… okazało się to jedną z najlepszych decyzji, jakie mogliśmy podjąć! Świetna zabawa (od rana do rana!), poznawanie tajników uczelni, zaszczepienie aktywności studenckiej, integracja z ogromem pierwszoroczniaków, to tylko niektóre składowe wyjazdu. Najpiękniejsze jest jednak to, że obóz nie kończy się wraz z wyjazdem z Banderozy. Adapciakiem jesteś przez cały kolejny rok i to jest cudowne uczucie, którego życzymy każdemu.

Nie warto się zastanawiać! Pojechać na Adapciaka macie szansę raz – nie zmarnujcie tego! Śledźcie stronę i fanpage (www.facebook.com/adapciak  ). Chyba już wiecie, jak spędzicie pierwszy tydzień września… ;)

Formularz zapisów znajduje się na fanpage'u oraz na stronie www (www.adapciak.ue.wroc.pl  ). Czekamy jeszcze tylko do 18 sierpnia - nie przegapcie swojej szansy!"