Obóz Dżamp 2013

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja kultowego już obozu Dżamp. W tym roku hotel Wierchomla SKI&SPA Resort przez 10 dni będzie gościł studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Opolskiej, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.
Punktem każdego wyjazdu jest pokazanie studentom niepełnosprawnym możliwości płynących z uczestnictwa w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji. Za każdym razem dokładamy wszelkich starań, by niepełnosprawni studenci uwierzyli w swoje możliwości oraz pokonali bariery w dostępie do kształcenia, którą stanowi trudność adaptacji do środowiska osób pełnosprawnych oraz utrudniony dostęp do szkoleń czy kursów, z których korzysta wielu studentów.
Uczestnicy mają zagwarantowane:
•    zakwaterowanie w malowniczo położonych ośrodkach wypoczynkowych,
•     pełne wyżywienie,
•     warsztaty,
•     zajęcia integracyjne,
•     wycieczki (do wyboru: Lwów, Budapeszt)
oraz wiele innych atrakcji, w tym:
•    aerobik
•    aqua aerobik
•    zajęcia rekreacyjne
•    nauka pływania
•    wieczory filmowe
•    ogniska
Wyjazd finansowany przez uczelnię.
Tegoroczna edycja została zaplanowana łącznie na 120 osób. Termin wyjazdu to 10 dni (19-29 sierpnia 2013 roku). Jednak dokładny termin będzie zależeć uczestników oraz od innych uczelni zaproszonych do projektu.
Wejdź na naszą stronę. Dowiedz się więcej !
www.dzamp.org
    Zapisz się już dziś!

Stowarzyszenie zorganizowało do tej pory pięć letnich, dziesięciodniowych wyjazdów w roku 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 i dwa trzydniowe wyjazdy “Dżamp Weekendowy”