Pomysł na wakacje - Dżamp 2013

Informacje dla studentów niepełnosprawnych
Chciałbyś  wyjechać na wakacje ale towarzyszy Ci obawa, że miejsca, które wybierzesz okażą się kompletnie nieprzystosowane do twojej niepełnosprawności, a perspektywa spędzenia całych wakacji w domu nie należy do najciekawszych?

Więc... zmień to natychmiast! Zapisz się na "Dżamp 2013"!

Twoja niepełnosprawność nie stanowi dla nas żadnego problemu.
Wręcz przeciwnie, jest dla nas wyzwaniem!
Naszym uczestnikom gwarantujemy:
I to wszystko przez 10 wakacyjnych dni !
Dobrze się bawić, wypoczywać, a przy tym doszkalać? Czy można chcieć czegoś więcej?
Zajrzyj na naszą stronę, dowiedz się więcej i przyłącz do zabawy!
www.dzamp.org
Tegoroczna edycja została zaplanowana łącznie na 120 osób. Termin wyjazdu to 10 dni w przedziale od 19 sierpnia do 3 września 2013 roku. Jednak dokładny termin będzie zależeć od Was oraz od innych uczelni zaproszonych do projektu.
Zapisz się już dziś!
Wyjazd integracyjno-szkoleniowy "Dżamp",organizowany przez Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości dla wszystkich studentów z niepełnosprawnością.
Liczba miejsc ograniczona. Wyjazd jest sfinansowany ze środków Uczelni. Zapisy do 15 lipca. W razie niejasności można się kontaktować z pracownikiem Stowarzyszenia Panią Dorotą Burczyc tel.: 71 734-57-42,