Program ambasadorski Getin Noble Banku

DYNAMICZNI NA UCZELNIACH, czyli program ambasadorski Getin Noble Banku
Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania? Lubisz dynamicznie działać?
Masz głowę pełną pomysłów i potrafisz porwać za sobą tłumy?
W dodatku interesujesz się zagadnienia z zakresu PR, marketingu i personal brandingu?
Zapraszamy Cię do udziału w programie ambasadorskim  Getin Noble Banku.
Kim jesteśmy?
Tworzymy obecnie 2. największy pod względem aktywów bank z większościowym kapitałem polskim. Na rynku usług finansowych jesteśmy znani jako Getin Bank, wyspecjalizowany w bankowości detalicznej, oraz Noble Bank, skierowany do klientów private bankingu.
Do naszego zespołu zapraszamy osoby ambitne, lubiące dynamiczną pracę, dla których postawa fair-play jest silnym wyznacznikiem zachowania w każdej sytuacji. Oferujemy pracę nie tylko osobom z doświadczeniem zawodowym, ale też studentom i absolwentom.
Aby skutecznie docierać z naszą ofertą, nawiązać ścisłą współpracę z najbardziej aktywnymi studentami oraz stworzyć im możliwość do rozwoju kompetencji organizatorskich uruchamiany w nowym roku akademickim 2013/2014 program ambasadorski – Dynamiczni na uczelniach.
Co będzie należało do Twoich zadań jako naszego Ambasadora?
•    współuczestniczenie w tworzeniu strategii budowaniu marki Getin Noble Banku jako pracodawcy na Twojej uczelni,
•    opracowanie autorskiego pomysłu na unikatową promocję naszego banku,
•    koordynowanie lokalnych działań promocyjnych m.in. udział w targach pracy, organizowanie Akademii Dynamicznego Rozwoju Getin Noble Banku – cyklu warsztatów prowadzonych przez ekspertów banku,
•    wsparcie w zakresie komunikowania marki pracodawcy m.in. współpraca z biurami karier, organizacjami studenckimi, kołami naukowymi pod kątem umieszczania informacji o banku w wykorzystywanych przez nich mediach.
 W ramach współpracy zaoferujemy Ci:
•    zdobycie doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów z zakresu budowania wizerunku pracodawcy,
•    udział w dedykowanych szkoleniach m.in. z zakresu autoprezentacji, personal brandingu,
•    nabycie umiejętności organizacyjnych oraz tworzenia komunikatów prasowych,
•    indywidualne konsultacje ze specjalistami ds. rekrutacji pod kątem pisania dokumentów aplikacyjnych,
•    udział w próbnym Development Center badającym kompetencje zawodowe,
•    dla najlepszych Ambasadorów – uzyskanie rekomendacji na praktyki letnie w Getin Noble Banku.
Do udziału w rekrutacji do programu Dynamiczni na uczelniach zapraszamy:
•    studentów/tki II lub III roku studiów licencjackich/inżynierskich lub I roku studiów magisterskich,
•    osoby otwarte, komunikatywne, charakteryzujące się dynamizmem w działaniu,
•    naturalnych liderów, którzy wykazują się kreatywnością w generowaniu pomysłów,
•    mile widziana u kandydatów jest umiejętność pisania komunikatów prasowych.

Jeśli interesuje Cię rola Ambasadora naszej marki, wyślij na adres praca@getinbank.pl podając w tytule emaila Ambasador/Bankier/UE  swoje CV w niekonwencjonalnej formie np. intrografiki, prezentacji, ulotki tak, aby w atrakcyjny sposób zaprezentować aktualne wykształcenie, dotychczasowego doświadczenie i nabyte umiejętności.
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 23 czerwca! Zostań Dynamicznym na Twojej uczelni.