Konferencja promocyjno-informacyjna Projektu Kuźnia Kadr 7

Menedżer Projektu wraz z zespołem realizuja?cym mają zaszczyt zaprosić na konferencję promocyjno-informacyjną Projektu Kuźnia Kadr 7.

Projekt Kuźnia Kadr 7, to próba stworzenia pakietu rozwiązań, umożliwiającego diagnozowanie potrzeb absolwentów uczelni, na różnych etapach kariery zawodowej. Zebrane dane pomogą stworzyć atrakcyjną ofertę uczelni, wspierającą rozwój karier zawodowych absolwentów. Jest to projekt dedykowany wszystkim absolwentom i uczelniom w Polsce.

Konferencja rozpocznie się 25 czerwca 2013r. o godz. 11:00 w Auli w w budynku CKU na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ul Kamienna 43-59.

Prosimy o potwierdzenie Państwa przybycia na adres mailowy: kuznia7@ue.wroc.pl lub pod numerem tel. 71 36 80 869 do 24 czerwca.

Więcej informacji oraz plan konferencji znajdziecie Państwo w załączonym zaproszeniu.