Konferencja promocyjno-informacyjna Projektu Kuźnia Kadr 6

Menedżer Projektu wraz z zespołem realizującym mają zaszczyt zaprosić na konferencję promocyjno-informacyjną Projektu Kuźnia Kadr 6.

Projekt Kuźnia Kadr 6, to identyfikacja dobrych krajowych i międzynarodowych rozwiązań w obszarze szkoleń otwartych oraz uznawania kwalifikacji nabytych poza edukacją formalną. To również podjęcie tematu kształcenia ustawicznego w systemie ECTS.

Konferencja rozpocznie się 18 czerwca 2013r. o godz. 11:00 w sali W4 w budynku Biblioteki na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ul Komandorska 118/120.

Prosimy o potwierdzenie Państwa przybycia na adres mailowy: kuznia6@ue.wroc.pl lub pod numerem tel. 71 36 80 857 do 17 czerwca.

Więcej informacji oraz plan konferencji znajdziecie Państwo w załączonym zaproszeniu.