Bezpłatne bankomaty na całym świecie w promocji dla studentów naszej uczelni oraz nawet 2 tys. do wygrania

Bezpłatne bankomaty na całym świecie w promocji dla studentów naszej uczelni oraz nawet 2 tys. złotych do wygrania na wymarzone wakacje (objętych programem Santander Universidades*).

Szczegóły: LINK

*)Grupa Santander współpracuje z uniwersytetami od ponad 16 lat rozwijając globalną inicjatywę, która wyróżnia ją spośród pozostałych banków oraz instytucji finansowych na świecie. Grupa współpracuje uniwersytetami ponad tysiącem uczelni wyższych w Ameryce, Azji, Afryce i Europie. Współpraca opiera się na przekonaniu, że najlepszym sposobem stymulowania wzrostu oraz rozwoju społeczno-gospodarczego jest wspieranie edukacji uniwersyteckiej, rozwoju nowych technologii, programów badawczych oraz stymulowania współpracy środowiska akademickiego z biznesem. Działaniami programu zarządza ponad 2,1 tys. pracowników Globalnej Dywizji Santander Universidades, wspierając szkolnictwo wyższe w zakresie projektów realizowanych wspólnie z uczelniami.

Santander Universidades w Polsce

W grudniu 2011 roku pierwsze umowy z uczelniami wyższymi w ramach programu Santander Universidades zostały podpisane także w Polsce. Bank Zachodni WBK, który już od wielu lat współpracuje z wieloma szkołami wyższymi, dzięki programowi uzyskał unikalną możliwość wsparcia bezpośredniej współpracy polskich szkół wyższych z najbardziej prestiżowymi uczelniami świata.

Adres WWW: https://www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska/app_458071254281851