KNRK Hossa ProCapital zaprasza na kolejne warsztaty z cyklu Akademii proTradera

Firma ProTRADER, zajmująca się handlem na globalnych rynkach finansowych, we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, uruchamia projekt Akademia ProTADERa. Podczas cyklu warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia wiedzy z zakresu podstaw inwestowania, mechanizmów działania rynków oraz zagadnienia związane z analizą techniczną rynków finansowych.

Najbliższy termin: 23.05.2013

Godz: 10:00

Sala: 27 budynek CKU, UE we Wrocławiu

Temat: Mechanizmy kształtujące cenę na rynku

- Korelacje wewnątrz rynkowe ,

- Trend informacyjny i wpływ danych makroekonomicznych na rynki finansowe,

- Najlepsze godziny handlu na rynkach finansowych.

Osoby, które były obecne na czterech spotkaniach Akademii ProTradera proszone są o wysłanie e-maila na adres: piotr.gunia@protrader.pl. W temacie: CERTYFIKAT, a w treści: Imię i Nazwisko / Nazwa Uczelni / Liczba Warsztatów, w których uczestniczyłem/am.

Certyfikaty będą do odebrania po 1 czerwca w Centrum Karier UEK.