Sukces studentów w konkursie E&Y

W konkursie “Praktyka Inżynierii Finansowej” duży sukces odnieśli studenci III roku Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów kierunek Finanse i rachunkowość w składzie: Maciej Raróg, Roman Zahurovskiy i Marcin Jedynak - zespół awansował do finału, w którym wzięło udział 7 najlepszych drużyn z całego kraju. Patronem merytorycznym zespołu naszej uczelni jest prof. Krzysztof Jajuga.

Konkurs “Praktyka Inżynierii Finansowej” polega na analizie studium przypadku i wymaga zastosowania w praktyce wiedzy z zakresu inżynierii finansowej oraz zarządzania ryzykiem rynkowym. Organizatorem konkursu jest Ernst&Young