Konferencja podsumowująca projekt Szkoła Orłów

W 2019 r. rozpoczęliśmy realizację projektu Szkoła Orłów adresowanego do laureatów olimpiad oraz najlepszych studentów, którego celem było wspieranie ich naukowego rozwoju poprzez wykorzystanie metody tutoringu. Zapraszamy na uroczystą konferencje podsumowującą 06 lipca w godzinach 12.00-14.00 na platformie MS Teams.

Jest to Projekt pozakonkursowy o charakterze koncepcyjnym realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (numer wniosku o dofinansowanie POWR.03.01.00-00-P015/18). Projekt uzyskał wsparcie finansowe przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Link do spotkania zostanie wysłany kilka dni przed nim. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału e-mailem na adres Dorota.Rynio@ue.wroc.pl  do dnia 03 lipca 2021r. oraz o podanie adresu/adresów e-mailowych, z których będziecie Państwo uczestniczyć w spotkaniu.