Młodzi o systemie emerytalnym. Panel dyskusyjny

Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Instytut Badań Strukturalnych zapraszają na wrocławską debatę w ramach ogólnopolskiego cyklu debat "Młodzi o Systemie Emerytalnym".
System emerytalny to nie tylko temat do dyskusji dla osób starszych, tych, którzy już są lub za chwilę staną się emerytami To również kwestia płaconych dzisiaj przez ludzi młodych – podatków i składek, a także tego, w jakim tempie będzie rozwijała się polska gospodarka, czyli przyszłego poziomu życia. Dlatego młodzież zabierze głos w dyskusji na temat rozwiązań emerytalnych w Polsce. Uczestnicy debaty to studenci – przedstawiciele kół naukowych oraz organizacji studenckich.
Serdecznie zapraszamy na drugą debatę w ramach ogólnopolskiego cyklu debat "Młodzi o systemie emerytalnym", która odbędzie się 28 marca o godz. 13.30 w na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w budynku P w sali 2P.

13:30 – 13:35
Otwarcie debaty – Kierownik Katedry Ubezpieczeń UE dr hab. Ilona Kwiecień, prof. UE
13:35 – 13:50
Wstęp do debaty – Irena Szopka, Naczelnik Wydziału Emerytur i Rent w Oddziale ZUS we Wrocławiu