Umowa o współpracy z POLBUS-PKS

Poszerzając obszar współpracy z biznesem Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu staje się partnerem współpracy z Polbus-PKS. 30 maja rektor prof. Andrzej Kaleta i prezes Zarządu Polbus-PKS Krzysztof Balawejder podpisali umowę określającą zadania współpracy. Jej celem jest realizacja projektów edukacyjnych, informacyjnych, badawczo-rozwojowych, w tym m.in.  organizowanie wspólnych seminariów, konferencji i opracowanie publikacji w dziedzinach będących przedmiotem zainteresowania obu stron.

Przedstawiciele Polbus-PKS: prezes Krzysztof Balawejder, Przemysław Nowicki – dyrektor Działu Sprzedaży i Grażyna Kądziela (główny specjalista ds. Kadr i Płac) – będąca koordynatorem odpowiedzialnym za komunikację, podczas spotkania zapoznali się z ofertą naszej uczelni, w tym: projektem Mentoring, programem Biznesowy Indywidualny Program Studiów BIPS, nt. doktoratów wdrożeniowych i Targów pracy, organizowanych dwukrotnie w ciągu roku przez Biuro Karier i Promocji Zawodowej, kierowane przez Ałłę Witwicką-Dudek.

2018_05_30_umowa_ue_z_polbus_pks__6_

2018_05_30_umowa_ue_z_polbus_pks_
Na zdjęciu od lewej: Ałła Witwicka-Dudek, Przemysław Nowicki, Grażyna Kądziela, prof. Andrzej Kaleta i Krzysztof Balawejder