Spotkanie z pracownikami Dolnośląskiego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości

daip__ue.pptx

10 października zapraszamy do Budynku E w godz. 9.00 - 14.00 na spotkanie z pracownikami Dolnośląskiego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości (DAIP), którzy opowiedzą m.in.:

Jest to pierwsze z cyklu wydarzeń, które odbędą się na wszystkich uczelniach współpracujących w ramach inicjatywy DAIP.

Dolnośląski Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości (DAIP) to wspólne przedsięwzięcie Wrocławskiego Parku Technologicznego i dwunastu uczelni, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. DAIP wspiera przedsiębiorców akademickich, czyli studentów, doktorantów, absolwentów oraz pracowników akademickich, którzy rozpoczynają działalność w branży technologicznej.