KPMG Roadshow na Uniwersytecie Ekonomicznym

11 października zapraszamy na spotkanie z KPMG na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, w budynku E przy ulicy Komandorskiej 118/120, w godz. 8:30 – 14:30.
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu to kolejny przystanek na tegorocznej trasie naszego roadshow po uczelniach wyższych w całej Polsce. Wyruszamy w poszukiwaniu talentów, które opowiedzą nam o swoich planach i marzeniach, a my o tym, w jaki sposób KPMG wspiera w realizacji marzeń.

Dlaczego warto się z nami spotkać?
• Dowiesz się, jakie marzenia spełniają pracownicy KPMG.
• Podzielisz się z nami swoim marzeniem i odbierzesz nagrodę.
• Sprawdzisz, jak do nas dołączyć.
• Dowiesz się, jakie oferty praktyk i pracy aktualnie oferujemy.

Zapraszamy również na wykład ekspertów KPMG – „Rewolucje w cenach transferowych – zmiany w 2017 roku” – sala 501, godz. 13:30-15:00
Podczas wykładu poznasz praktyczną stronę tego wszystkiego, o czym słyszysz na zajęciach dydaktycznych i zyskasz certyfikat potwierdzający udział.
Więcej informacji znajdziesz na: www.kpmg.com/pl/actionplan