KampusTV - obserwuje, komentuje, kreuje już 10 lat

KampusTV rozpoczął działalność na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, ale do współpracy zaprosił studentów także innych uczelni. Są organizacją studencką, a zarazem telewizją, zdobywającą szerokie grono odbiorców nie tylko we Wrocławiu, lecz w całej Polsce. W ciągu już blisko 10. letniej aktywności, stworzone przez zespół publikacje obejrzano prawie 6 milionów razy. Wsparcie od ATM Grupy umożliwia studentom tworzenie materiałów z użyciem profesjonalnego sprzętu.
Aktywni członkowie KampusTV storzyli silną markę, dzieki niej uczestniczą w wielu eventach takich jak: Orange Video Fest, Męskie Granie czy Audioriver. Dbałośc o jakość techniczną, merytoryczną i wizualną wydawanych materiałów, sprawia że są rozpoznawalni wśród społeczności studenckiej.
13 maja KampusTV będzie świętował swoje 10 urodziny. Organizatorzy jubileuszu zapraszają do udziału w tym wydarzeniu. szczególnie na  afterparty, po części oficjalnej.

Dziesięć lat, setki ludzi, tysiąc materiałów
Epilog, czyli wydarzenie w ramach dziesiątych urodzin Kampus TV, to czas na podsumowanie pracy wszystkich członków organizacji. To również odpowiedni moment, aby powspominać minione lata.
Okrągły jubileusz istnienia Kampusowicze świętować będą w Making Place Wrocław. Afterparty uroczystej gali podsumowującej dekadę działań (zaplanowanej w formie retrospekcji) odbędzie się 13 maja 2017 r. Start o godzinie 21! To jedna z nielicznych okazji, żeby poznać członków Organizacji, którzy na co dzień tworzą studencką telewizję KampusTV. Oryginalna atmosfera, ciekawi ludzie, niekończące się tematy do rozmów i tańce do rana - tego można spodziewać się w programie imprezy.

Jak minęła dekada istnienia Organizacji?
Telewizja studencka KampusTV rozpoczęła swoją działalność w marcu 2007 roku przy wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym. Od tamtej pory zrzesza setki studentów ze wszystkich wrocławskich uczelni. Członkowie organizacji nie wiedzą, co znaczy nuda. Na przestrzeni dziesięciu lat stworzyli ponad 1000 materiałów, biorąc udział w najciekawszych wydarzeniach nie tylko we Wrocławiu! Dzięki pracowitości i uporowi ludzi tworzących tę organizację, KampusTV stało się jednym z bardziej opiniotwórczych medium wśród studentów.
Organizacja swoim członkom daje możliwość rozwoju w trzech działach związanych z tworzeniem telewizji. Studenci mogą spróbować swoich sił w dziale: dziennikarskim, technicznym oraz promocji. KampusTV jest miejscem, w którym poza ciężką pracą, można rozwijać własne inicjatywy, poznawać ciekawych ludzi i dobrze się bawić. Starannie dobierani członkowie ciągle rozwijają swoje umiejętności pod okiem bardziej doświadczonych kolegów oraz specjalistów.
„To jedyny na dziesięć lat wieczór, kiedy w jednej sali uda nam się zgromadzić te wszystkie przepiękne umysły i fantastyczne osobowości, które od dekady tworzą jedno z najbardziej kreatywnych miejsc na mapie Wrocławia i w internecie.”
Link do wydarzenia na fp
Zwiastun wydarzenia

18360459_120332000644504758_1689550895_n