Nasze siatkarki wygrały w Brazylii

W dniach 11-19 marca 2017 zawodniczki i zawodnicy siatkówki plażowej KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego  na zaproszenie Brazilian University Sports  Confederation brali udział w treningach i zawodach sportowych w ramach  2 Międzynarodowego Turnieju „Beach Games” w Maceio (Brazylia).
Zawody zakończyły się dużym sukcesem naszych zawodniczek, które wygrały turniej kobiet, a w rywalizacji mężczyzn zawodnicy naszego Uniwersytetu zajęli IV miejsce. Nasze barwy reprezentowały Dorota Chyży i Sandra Bembenek  oraz panowie Piotr Staszewski i Piotr Adamczyk. Trenerem naszych drużyn jest mgr Przemysław Ludtke.

img_20170317_152808