DFN w regionie - zgłaszanie imprez do 12 marca

Dr inż. Agnieszka Orkusz – Uczelniany Koordynator Dolnośląskiego Festiwalu Nauki  zachęca osoby zainteresowane przygotowaniem imprez w ramach tegorocznej, jubileuszowej XX edycji DFN do zgłaszania wykładów, pokazów, wystaw, warsztatów – prezentujących w przystępny sposób obszar badawczy jednostek, zainteresowania naukowe pracowników, obszar działań kół naukowych.

Imprezy w regionie: zgłoszenia do 12 marca 2017  (prosimy wypełnić formularz nr 1, i przesłać na mail koordynatora: agnieszka.orkusz@ue.wroc.pl)

Zgłoszenia do edycji wrocławskiej prosimy przesyłać do 2 kwietnia 2017 (imprezy stacjonarne na naszej uczelni - formularz nr 2, interaktywne pokazy w szkołach - formularz nr 3, Park Wiedzy - formularz nr 4)