Konferencja AIESEC - Youth ways

23 listopada w Q Hotel Plus Wrocław odbędzie się konferencja Youth Ways. Inicjatywa podjęta przez organizację AIESEC przeznaczona dla studentów, którzy szukają ścieżki kariery, którą chcą podążać oraz dla osób wchodzących na rynek pracy, pragnących poszerzać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności.
Podczas całodniowej konferencji odbędą się spotkania z liderami światowego i polskiego biznesu, przedstawicielami lokalnych przedsiębiorstw oraz wykładowcami uczelni wyższych. Celem projektu Youth Ways jest wykreowanie przestrzeni do wymiany poglądów, doświadczeń oraz oczekiwań między uzdolnionymi przedstawicielami środowiska akademickiego, a ludźmi, którzy osiągnęli sukces w życiu zawodowym.
Konferencja będzie składała się z prelekcji, paneli dyskusyjnych, warsztatów podzielonych na trzy segmenty tematyczne: Start up, International Career oraz Finance. Podczas konferencji zaplanowana jest przestrzeń networkingowa, gdzie będzie można porozmawiać z przedstawicielami firm takich jak BNY Mellon, Platinum Eye, Sky Gate, Infermedica, Woodpecker czy Kwik Learning.
Więcej informacji na stronie: www.youthways2016.pl
Zapisz się na stronie ue.aiesec.pl/youthways
Link do wydarzenia fb: https://www.facebook.com/events/1685788658308571/?active_tab=discussion

aiesec