XIX DFN na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Koordynator Uczelniany  Dolnośląskiego Festiwalu Nauki dr inż. Agnieszka Orkusz (tel. 71-3680480; e-mail: agnieszka.orkusz@ue.wroc.pl)  przedstawia podsumowanie XIX edycji DFN

W XIX edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki pod hasłem „Ziarna wiedzy” na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu zorganizowano ogółem 85 imprez, w tym 17 w edycji niestacjonarnej. Nasze imprezy miały miejsce we Wrocławiu oraz Legnicy, Jeleniej Górze, Bystrzycy Kłodzkiej, Wałbrzychu. Nasza uczelnia reprezentowana była także na Parku Wiedzy oraz na Pokazach Interaktywnych.
Materiały informacyjne i program przekazano do szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych i średnich. Na większość zajęć obowiązywały zapisy.

Podsumowanie w liczbach

Fotorelacja z festiwalowych dni