Zaproszenie do wypełnienia ankiety KE

Szanowni Państwo,
Komisja Europejska zaprasza do udziału w badaniu na temat współpracy między instytucjami szkolnictwa wyższego oraz organizacjami publicznymi i prywatnymi w Europie.
To będzie najbardziej kompleksowe, nigdy wcześniej niepodejmowane w Europie badanie z udziałem wszystkich europejskich uniwersytetów i ponad 1000 firm. Posłuży ono do celów odpowiedniego kształtowania polityki mającej za zadanie poprawę przyszłych partnerstw pomiędzy instytucjami szkolnictwa wyższego i organizacji zewnętrznych.

Wypełnienie ankiety zajmie około 15 minut, zaś wszystkie odpowiedzi pozostaną anonimowe.
Uprzejmie prosimy Państwa o wypełnienie ankiety przed 11 listopada 2016 r.
W celu uczestnictwa należy wypełnić ankietę w wybranym przez siebie języku europejskim:
www.survey.ub-cooperation.eu

Prosimy o zebranie opinii od swoich partnerów zewnętrznych - Z uwagi na to, iż badanie ma charakter obustronny, zwracamy się do Państwa z prośbą o zaproszenie partnerów zewnętrznych do wzięcia udziału w tym badaniu, i przesłanie im poniższego linku: www.survey-ub-cooperation.eu
W podziękowaniu za wypełnienie ankiety prześlemy Państwu Ocenę Gotowości Korporacyjnej (Corporation Readiness Assessment)* Waszej instytucji/organizacji, pomocną w przyszłej współpracy z sektorem biznesowym. Jedynie Państwa pomoc może zapewnić temu badaniu skuteczność i uczynić je konstruktywnym.
Zaprasza Denis Crowley
Wszelkie pytania dotyczące ankiety prosimy kierować na adres survey@ub-cooperation.eu.

* Ocena Gotowości Korporacyjnej umożliwi Państwu zorientowanie się co do Waszej pozycji względem średniej krajowej i pomoże wyrobić sobie własny pogląd na rozwój UBC własnej instytucji/uczelni.