Konkurs na najlepszą pracę magisterską - "Teraz Polska Promocja i Rozwój"

Konkurs, który otwiera młodym drzwi.logo_tpp_2015

Trwa jubileuszowa X edycja konkursu prac magisterskich „Teraz Polska Promocja i Rozwój”. Prace można zgłaszać do 26.10.2016 r. Na laureatów konkursu czekają nagrody o łącznej wartości ok. 50.000 zł, publikacje i staże.

- W tym konkursie nie chodzi o sztukę dla sztuki i pisanie do szuflady, a o oryginalne, autorskie prace, które mogą zostać wdrożone przez biznes czy instytucje – mówi dr Jarosław Górski, współtwórca konkursu, przewodniczący Komisji Kwalifikacyjnej. - Konkurs zaczynał się bardzo niewinnie: od pomysłu promowania świeżo upieczonych magistrów, którzy napisali bardzo dobre prace o promocji Polski. Dzisiaj tematyka jest znacznie rozszerzona. Zajmujemy się szeroko rozumianą konkurencyjnością Polski. ¬Wśród prac, które do nas trafiają, dominują te z dziedziny marketingu narodowego, promocji turystycznej i gospodarczej – dodaje.
Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” po raz dziesiąty zorganizowała konkurs na najlepszą pracę magisterską dotyczącą szeroko rozumianej promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski. Na zwycięzców czekają nagrody główne oraz nagrody specjalne o łącznej wartości ok. 50 000 zł. Fragmenty zwycięskich prac zostaną opublikowane w e-booku „Teraz Polska Promocja i Rozwój”.
Na przestrzeni ostatnich 9 lat do konkursu wpłynęło ponad 600 prac magisterskich z kilkudziesięciu uczelni publicznych i niepublicznych z całej Polski, a blisko 100 z nich zostało nagrodzonych. Dotychczasowi laureaci podkreślają, że konkurs otwiera drzwi do kariery zawodowej.

Pracę magisterską może zgłosić uczestnik lub szkoła wyższa, reprezentowana przez dziekana lub promotora. Kompletne zgłoszenie powinno zawierać:
•    poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy;
•    pracę magisterską na płycie CD/DVD lub nośniku USB;
•    streszczenie pracy;
•    notkę biograficzną autora;
•    kopię dyplomu lub potwierdzenie ukończenia studiów wyższych;
•    kopię promotorskiej recenzji pracy.

Termin zgłoszeń upływa 26.10.2016 r.