Wykład: Zawód dyplomata

katarzyna_pisarska_blue_smallEuropejska Akademia Dyplomacji oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu mają zaszczyt zaprosić na wydarzenie organizowane w ramach cyklu spotkań otwartych "Zawód Dyplomata". Głównym tematem będzie kariera w polskiej służbie zagranicznej.

W spotkaniu udział weźmie dr Katarzyna Pisarska, dyrektor Europejskiej Akademii Dyplomacji oraz Wyszehradzkiej Szkoły Nauk Politycznych (VSPS), członek klubu Young Global Leaders (2014), Światowego Forum Ekonomicznego w Davos oraz autorka publikacji na temat dyplomacji publicznej.

Wszystkie osoby zainteresowane w przyszłości pracą w służbie zagranicznej serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Miejsce: s. 102 CKU, 13 października, godzina 11:30.
Wstęp wolny.