„Gdyby to zależało ode mnie, to…”

Do dnia 8 lipca br. wydłużono termin przyjmowania obywatelskich propozycji usprawnień funkcjonowania życia publicznego, realizowanego w ramach ogólnopolskiego projektu „Gdyby to zależało ode mnie, to…” organizowanego przez @obserwatorfinansowy.

Nagrodą Główną dla zwycięzcy jest indywidualne spotkanie z prezesem Narodowego Banku Polskiego oraz tablet iPad Pro 9.7. Ponadto kapituła konkursu wyróżni trzy dodatkowe prace oraz przyzna wyróżnienie specjalne dla ucznia szkoły ponadpodstawowej.

Własne propozycje oraz przemyślenia obywatele mogą zaprezentować w jednej z dwóch wersji:
• publikacji pisemnej (maksymalnie 15 tys. znaków ze spacjami, w języku polskim)
• materiale wideo (maksymalnie 6 minut, w rozdzielczości 640 x 360 px, w języku polskim)

Pracę należy przesłać na adres redakcja@obserwatorfinansowy.pl do 8 lipca br.  Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 19 sierpnia 2016 r.

Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne na www.obserwatorfinansowy.pl/konkurs