Międzynarodowe Warsztaty Przedsiębiorczości z Henley Business School

Zapraszamy do udziału w 4-dniowym programie, który odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Będziemy pracować w małych zespołach ze studentami z Henley Business School z Wielkiej Brytanii i innych krajów, aby pomóc wrocławskim start-upom. Program pozwala rozwijać praktyczne umiejętności niezbędne do analizy i kreatywnego myślenia, a także umiejętności interpersonalne potrzebne do pracy w międzynarodowych zespołach oraz z przedsiębiorcami, którzy będą uczestniczyć w warsztatach.

Warsztaty poprowadzi międzynarodowy zespół profesorów i trenerów z Wielkiej Brytanii, Węgier, Irlandii i Polski. Poprzez bezpośrednią interakcję z przedsiębiorcami i innymi studentami oraz pracę z rzeczywistymi problemami, uczestnicy warsztatów rozwijają swoją przedsiębiorczość, a przedsiębiorcy mogą uzyskać nowe spojrzenie na swój biznes.

Obejrzyj film z ubiegłego roku:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!